O firmie

Firma PHU „ECUADOR” Piotr Paliwoda rozpoczęła działalność w 1994 roku. Początkowo nasz asortyment stanowiły wyłącznie banany, które w większości sprowadzane były z Ekwadoru – stąd nazwa firmy.
Z czasem zaczęliśmy zwiększać różnorodność artykułów o owoce cytrusowe, egzotyczne, następnie owoce i warzywa krajowe, zioła i warzywa obierane. W tej chwili oferujemy większość produktów zgodnych ze specyfikacją naszej firmy dostępnych na rynku europejskim. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze sieci handlowych, supersamów, hoteli, restauracji i firm cateringowych. Uczestniczymy w promocjach zarówno sieciowych jak i indywidualnych.

Przez wiele lat współpracy, często z bardzo wymagającymi klientami, doskonale poznaliśmy charakter branży owocowo-warzywnej. Naszym celem jest sprostanie potrzebom naszych klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i realizację zamówień specjalnych i nietypowych. Szczególny nacisk kładziemy na jakość towarów. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania HACCP.